Hattulan pääkirjasto

Ota yhteyttä kirjastoon Hattulan pääkirjasto

Karttakuva, joka näyttää, missä Hattulan pääkirjasto sijaitsee.
Osoite: Kauppatie 3 13720 Parola
Puhelin: 050 509 0335

Minna Linna-Vuori
Kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja
050 5522 896
minna.linna-vuori@hattula.fi

Liisa Jenu
Kirjastovirkailija
050 5090 103
liisa.jenu@hattula.fi

Kari Koivisto
kirjastoautonkuljettaja
050 3710 528
kari.koivisto@hattula.fi

Raija Linna
Kirjastovirkailija
050 5090 323
raija.linna@hattula.fi

Pilvi Mikkola
Kirjastoapulainen
050 4698 479
pilvi.mikkola@hattula.fi

Jaana Saari
Palveluneuvoja, Kunnan palvelupiste
050 5778 722
jaana.saari@hattula.fi

Riikka-Liisa Salmia
Kirjastovirkailija
050 5090 324
riikka-liisa.salmia@hattula.fi

Sari Tilder
Kirjastovirkailija
0503508229
sari.tilder@hattula.fi